Part-time/Full-time Tanıtım Temsilcileri

İş Tanımı

Alman HHP Andulasyon Terapi Sistemleri firması tarafından özellikle sağlıklı yaşam, zayıflama ve anti aging konusunda geliştirilmiş Sağlık ve Wellness/fitness ürünlerinin

“ANDULASYON ÖĞRENCİ DESTEK PROJESİ KAPSAMINDA”

İşin Kapsamı : YAŞADIĞI, OKUDUĞU VEYA KOLAY ULAŞABİLECEĞİ çevrede bulunan; Güzellik Merkezleri, Elit Kuaförler, Beslenme Uzmanları (Diyetisyen), Sağlıklı Yaşam ve Spor Merkezleri, Fitness Merkezleri, Fizik Tedavi Merkezleri, Psikolog ve Yaşam Koçluğu Merkezleri gibi geniş kitlelere tanıtımının yapılması,

İşin tanımı: Belirlenen iş yerleri Andulasyon Öğrenci Destek Programı kapsamında ziyaret edilerek, toplam 15-20 dk süre içerisinde şirketimizin ürünleri kısaca anlatılıp, broşür bırakılması, kurum ve yetkili kişiyle ilgili kısa bilgi, iletişim detayları ve yetkili kişiyle birlikte çekilmiş bir Fotoğrafın yetkili kişi tarafından facebook sayfasında "Andulasyon Öğrenci Destek Programında Ben de Varım" yorumuyla paylaşmasının sağlanması.

  • Broşürlerin, yılbaşı veya özel günlere yönelik hazırladığımız hediye paketlerinin kurum yetkilisine teslim edilmesi, uygun görülmesi durumunda şirket merkezi satış ve tanıtım ekibi ile birlikte DEMO yapılması için randevu alınması,

  • Raporlamaların örnek dosyaya uygun olarak yapılması çalışmaları için Part Time, Full Time veya dilediği zaman çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.


Başvuruların Değerlendirilmesi ve İş birliği detayları;

Başvuruların değerlendirilmesini müteakip Merkez Ofisimize yakın olanlar ile ofis merkezimizde, uzak olanlar ile SKYPE konferansı ile mülakat yapılacaktır.

Katılımcılar bulundukları veya ulaşımı kolay sağlayabilecekleri alan içerisinde hedef kitlemiz olan kurumsal noktalara sunum ve tanıtım gerçekleştireceklerdir. Her gerçek görüşme için Andulasyon Öğrenci Destek Programı kapsamında  prim ödemesi yapılacaktır.

Görüşmelerden DEMO veya daha fazla bilgi talebinde bulunan noktalara merkez ekip yönlendirmesinin sağlanmasında ayrıca prim ödemesi yapılacaktır.

Bu noktalara merkez ekip veya siz temsilcilerimiz tarafından yapılacak satışlarda ilave yüksek prim ödemesi yapılacaktır.

Genel Nitelikler

  • Üniversite Öğrencisi veya mezun,
  • Firmamızı en iyi şekilde temsil edebilecek,
  • Diksiyonu düzgün,
  • Güler yüzlü,
  • İkna kabiliyeti kuvvetli,
  • Performansına göre yüksek gelir elde edebilecek,
  • Bay veya bayan.
Çalışma Şekli
Freelance
Cinsiyet
Bay veya Bayan
Eğitim Durumu
Lise, Üniversite Öğrenci, Üniversite Mezun
Güncelleme
13.01.2017
Yayınlama
16.11.2016
İlan No
31710
Şehir
Tüm İller
Firma
ENTEKSİS TEKNOLOJİ SİS.TİC.LTD.ŞTİ.
İlan No
31710
Görüntüleme
6616
Firmanın Diğer İlanları
veya

Aday Girişi

Üye Olmak İstiyorum
İş mi arıyorsun ?

Bilgilerini Güncelle

Seni daha iyi tanıyabilmemiz için bize yardımcı olur musun?
Bayan
Bay

İşveren, ilanına başvuran adayları aşağıdaki mülakata tabi tutmaktadır.

Bu ilan yayından kaldırılmış ya da ilanın süresi geçmiş olabilir.

İşlem Gerçekleştiriliyor.

Lütfen bekleyin...