Gençken çalış, hayata çabuk alış!

Atak Dış Ticaret A.Ş. Kraft Bebek Ürünleri

Hakkında

Sektör: Hızlı Tüketim Malları

Web Sitesi: www.kraftbaby.com

Şehir: İstanbul

Adres: Büyükdere Caddesi Maya Akar Center No:100 Kat:20 Esentepe-Istanbul

ATAK DIŞ TİCARET A.Ş. Atak Dış Ticaret olarak yaklaşık 26 yılı aşkın süredir anne, babalar ve bebeklerle birlikteyiz. Bebeklerinizin güvenle büyümesi için kaliteli, şık, konforlu ve Avrupa standartlarına uygun ürünler sunuyoruz. Vizyonumuz “ Bebeğiniz Güvende..” sloganımıza bağlı olarak her geçen gün değişen ebeveyn ihtiyaçlarına yönelik, bebeklerin güvenliği ve konforunu sağlayacak kaliteli ürünler sunmak. Misyonumuz Sektöründe gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir dünya şirketi olarak dünya üzerindeki tüm bebeklere güvenlik ve konfor sunmaktır. MARKALARIMIZ Ürün portföyümüzde bulunan en önemli markalarımız Kraft ve Nuk ‘tur. İthalatını gerçekleştirdiğimiz ve distribütörü olduğumuz Kraft Bebek Ürünleri Grubunda, bebek arabaları, bebek gereçleri, bebek bakım ürünleri ve elektronik ürün grupları ile pazarın hem pazar payı hem de tanınırlık açısından lider markalarından biriyiz. Ayrıca, Atak Dış Ticaret dünyanın en kaliteli bebek emzik ve biberon üretici firmalarından biri olan Mapa GmbH, Alman firmasının sahip olduğu NUK markasının, tek Türkiye distribütörüdür. NUK ürün grubunda, emzikler, biberonlar, küçük ve büyük bebek aksesuarları bulunmaktadır. Bu ürünler hem Türkiye pazarında hem de Avrupa ve Almanya pazarından kendi alanlarında pazar liderleridir. Firmamızın ithalatını, satış ve pazarlamasını gerçekleştirdiği ürünleri bayilik sistemi ile bebek mağazalarında, ulusal ve bebek ürünü zincir mağazalarında ve ıtriyat depoları aracılığı ile eczanelerde satılmaktadır.

Atak Dış Ticaret A.Ş. Kraft Bebek Ürünleri İş İlanları

Son başvuru tarihi İlan Personel Sayısı Şehir İşlem
25 Nisan 2011 Tanıtım Elemanı 1-5 İstanbul Detaylar
8 Kasım 2012 Tanıtım Elemanı - Promotör 5-10 İstanbul(Anadolu), İstanbul(Avrupa) Detaylar
10 Mayıs 2013 Mağaza Satış Temsilcisi Promotör Arıyoruz. 25-30 İstanbul(Anadolu), İstanbul(Avrupa) Detaylar
3 Ocak 2014 Mağaza Satış Temsilcisi Promotör 25-30 İstanbul(Anadolu), İstanbul(Avrupa) Detaylar
19 Ocak 2015 Part Time - Full Time Promotör Ankara, İzmir, İstanbul(Anadolu), İstanbul(Avrupa) Detaylar
Unisbul Kariyer Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi Türkiye İş Kurumu nun 31.03.2012 tarih ve 525 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.
Bu site Unisbul Kariyer Hizmetleri Ticaret A.Ş. ye aittir.
Bir Kariyer.net ve iLab Ventures iştirakıdır.
unisbul.com bir kariyer.net iştirakidırilab iştirakları

Partnerlerimiz :
4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.Şikayetleriniz için Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü'ne başvuruda bulunabilirsiniz.İş Kurumu Tel: 0212 249 29 87 Hacı Mimi Mh. Lüleciler Cd. No:4 Beyoğlu/İST.