Bilişim Eğitim Merkezi

Bilişim Eğitim Merkezi, gelişen teknolojiye uyumlu eğitim standardının gereklerini yerine getirerek hizmet vermek amacıyla 1999 yılında faaliyete başlamıştır. Sadece bilişim eğitimleri veren Bilişim Eğitim Merkezi, alanında uzman, yenilikçi ve kaliteli eğitmen kadrosuyla, kişi ve kurumlara tüm bilgisayarlı eğitimlerin verildiği bir eğitim ve kariyer merkezidir.
Sektörünün öncü ve yenilikçi kurumu olarak Microsoft, Adobe, Cisco, Autodesk, Corel, NetCAD, Sta4-CAD gibi yazılım devlerinin yetkili eğitim merkezi olarak hizmet vermektedir. Standartlarını bilişim sektörüne ve gelişen teknolojiye uygun olarak belirleyen Bilişim Eğitim Merkezi, kursiyerlerine kişisel gelişim ile beraber iş ve kariyer imkânı sağlayacak ‘'kaliteli'' ve "öğreten'' eğitim modelini uygulamaktadır. "Kurumsal Eğitim Partnerliği" yaklaşımı ve "Bilişim Enterprise Academy" uygulamaları ile Kurumsal Firmaların bilgisayar eğitimleri konusunda da sektörün öncü en kaliteli metodlarını uygulamaktadır.

Bilişim Eğitim Merkezi; İstanbul'da 6 Eskişehir, Bursa,Konya'da lokasyonda konusunda uzman ve mesleklerinde kariyer sahibi eğitim kadrosuyla hizmetlerini sürdürmektedir.

Bilişim Eğitim Merkezi
Şehir
İstanbul
Sektör
Eğitim
Toplam ilan Sayısı
3
Son Başvuru Tarihi İlan Personel Sayısı Şehir
01.07.2019Eğitim Satış Danışmanı Aramaktayız5-10İstanbul(Anadolu), İstanbul(Avrupa)
21.07.2014Eğitim Danışmanıİstanbul(Anadolu), İstanbul(Avrupa)
03.04.2011Üniversite Marka Temsilcisi15-20İstanbul