THE DİFFİRENCE WORL

KEST-G Ajans 2015 yılında Kuzey ERDEM tarafından kurulmuştur. Tecrübeli, yaratıcı ve amatör ruha sahip uzman kadrosuyla kurulan KEST-G AJANS; 3. yılında başlangıçta ilke edindiği hızlı ve hatasız, aynı zamanda yaratıcı hizmet, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sunduğu hizmeti doğru fiyatlama anlayışından taviz vermeden sektöründeki öncülüğüne devam etmektedir.

Tamamen kurumsal yapılanma ile hizmet veren KEST-G AJANS; ekip ruhunu benimseyerek, şahıslarla özdeşleşmeden, kendi markasını yaratmış ve bu sektörde bir ilke imza atmıştır.

Kısaca belirtmemiz gerekir ise;

KEST-G AJANS 2015 yılından beri hizmet vermektedir. Kurumsal ve bireysel  İnternet siteleri için içerik çözümleri sağlamaktadır. Sahip olduğu yazar kadrosu ile ihtiyaç duyulan içeriğin en doğru şekilde üretilmesine aracılık etmektedir. Amacımız ülkemizde bilginin hak ettiği değere ulaşmasını sağlamaktır.

Türkiye’nin en büyük yazar kadrosuna sahip olan KEST-G AJANS güven içerisinde oturduğunuz yerden çalışabileceğiniz bir iş ortamı yaratmaktadır.
Türkiye’nin en seçkin reklam, içerik yazısı, Seo uyumlu yazı, Özgün içerik oluşturma, yazılım, programlama ve sanal içerikli birçok alanda şirketlere hizmet veren KEST-G AJANS; Web siteler için özgün içerik yazıları, Anahtar kelimeli indeksli kelimeler ve hit paketler ile hizmet sağlamaktadır. Türkiye’nin en iyi firması olmayabiliriz ama sizin için en iyisi biziz sloganı ile yazarlarımızın sizlere yeteneklerini temin etmektedir.

KEST-G AJANS kadrosunu oluştururken tüm Türkiye’den gelen binlerce başvuruyu titizlikle inceleyerek; iş disiplini yüksek, profesyonel veya profesyonel olma yolunda ilerleyen, bu sektörde kariyer yapmak isteyen kişileri ayrıştırmakta, bu da KEST-G AJANS kadrosunun kalitesini artırmaktadır.

İletişim :

KEST-G AJANS
Fahrettin Kerim Gökay Cd. No:99 (Matbuat Sk. No:1) Bektaş Plaza  Kat: 8 Kadıköy/ İSTANBUL

Telefon : 0554 131 3935

THE DİFFİRENCE WORL
Şehir
İstanbul(Anadolu)
Toplam ilan Sayısı
1
Son Başvuru Tarihi İlan Personel Sayısı Şehir
23.07.2018Özgün Metin İçerik Yazar Ekip Arkadaşları Arıyoruz20-25Tüm İller