YOME LIVE TURKEY

Yome Live

Yome Live, Huya’nın sembolü altında küresel bir eğlence akış yayını ve arkadaş edinme platformudur. Kullanıcılarımıza, interaktif eğlence için yüksek çözünürlüklü, akıcı ve zengin video akışı hizmetleri sunuyoruz.
Kızlar ve erkekler, dokunaklı müzik, kawaii güzel görünümleri ve en son heyecanlarla size dünyayı dolaştıracak. Detaylı interaktif yayın akışı, yüreğinizin 7/24hiçdurmaksızın pır pır etmesine neden olacak!

[Gerçek Zamanlı Akış Yayını] Küresel eğlence akış yayınlarını günün her saatinde izleyin ve erkek ve kızlarınızın numaralarını alın. Sevdiğiniz akış yayıncılarıyla yüz yüze görüşün ve bir gizlilik yolculuğuna başlayın!
[Zevkli Hediyeler] Desteğinizi gösterin ve sevdiğiniz akış yayıncıların aziz bekçileri olun. Pek çok şık ve dinamik hediye arasından seçim yapın ve kendinizi ilan edin. Asla en havalı yoktur, sadece daha havalı vardır.
?Çoklu Misafir?Milyonlarca gerçek ve alımlı akış yayıncısı ve kullanıcının ücretsiz sesli ve görüntülü çok kişili iletişim aracı,yüz yüze iletişim,daha gerçek,daha fazla eğlence!
[Küresel Bağlantı] Tek bir tuşla dünyaya bağlanın, arkadaş edinin ve yalnızca Yomelive'de etkileşimli akış yayınlarına katılın. Hemen deneyin!
?Sihirli Güzelleştirme? Akıllı güzelleştirme, akış yayını başladıktan sonra kadın akış yayıncılarını tanrıçaya dönüştürür. Bu büyülü özellik ile yeni sizi gururla gösterin!!
?Çevrim İçi Bir Ünlü Olun?Yome Live'ye katılın ve büyük bir izleyici tabanına ulaşın. Para ve takipçiler kazanmak için hayatınızı ve yeteneklerinizidünyayla paylaşın. Çekiciliğinizi hemen gösterin!

Yome'de eğlenin ve arkadaş edinin. Hemen deneyin!


YOME LIVE TURKEY
Şehir
Samsun
Toplam ilan Sayısı
1
Son Başvuru Tarihi İlan Personel Sayısı Şehir
23.05.2019Yome Live Üzerinden Yayın Yapacak Genç Yetenekler Arıyoruz !155-?Tüm İller