Gençken çalış, hayata çabuk alış!

Ekom Tanıtım

Hakkında

Sektör: Fuar ve Organizasyon

Şehir: İstanbul

Adres: Beşiktaş

1992 yılında kurulan EKOMGROUP, kısa sürede müşteri portföyünü genişleterek, Türkiyenin bu alandaki lider firmalarından biri haline geldi. EKOMGROUP şirketlerinin ilki olan EKOM ARAŞTIRMA ve TANITIM HİZMETLERİ DIŞ TİC. A.Ş. Satış Noktasında Pazarlama, Satış Destek Ekipleri Bordrolama ve Yönetimi, Etkinlik Pazarlaması, Promosyonel Pazarlama hizmetlerini Türkiye genelinde bulunan Bölge Müdürlükleri, Temsilcilikleri, depo ve lojistik ağı ve yaygın erişim gücünü kullanarak en iyi şekilde vermektedir. Bu bağlamda, kuruluşundan bu yana markalara profesyonel hizmet sağlama anlayışıyla hareket eden EKOM Tanıtım bünyesinde, alanında uzmanlaşmış ekiplerden oluşan Merch, Events ve Direct olmak üzere üç farklı departman kurulmuş ve faaliyete geçmiştir. MİSYON: EKOM GROUP, Marka sunumunun en etkili şekilde yapılmasında, hem yaratıcı fikir ve uygulamalar, hem de projeye vereceği operasyon desteği ile, başarıya ulaşmanızdaki ÇÖZÜM ORTAĞINIZDIR... VİZYON: Türkiye genelindeki bölge ofislerimiz, konusunda uzman çalışanlarımız, yaygın erişim gücümüz ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Ekom Tanıtım İş İlanları

Son başvuru tarihi İlan Personel Sayısı Şehir İşlem
Unisbul Kariyer Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi Türkiye İş Kurumu nun 31.03.2012 tarih ve 525 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.
Bu site Unisbul Kariyer Hizmetleri Ticaret A.Ş. ye aittir.
Bir Kariyer.net ve iLab Ventures iştirakıdır.
unisbul.com bir kariyer.net iştirakidırilab iştirakları

Partnerlerimiz :
4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.Şikayetleriniz için Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü'ne başvuruda bulunabilirsiniz.İş Kurumu Tel: 0212 249 29 87 Hacı Mimi Mh. Lüleciler Cd. No:4 Beyoğlu/İST.