Elemanlar Aranıyor

İş Tanımı

Haahi Uygulamasıyla Para Kazanma 400 DOLAR VE DAHA FAZLASI

İnternetten para kazanma yolları günden güne artıyor. Bu yollardan bir tanesi de canlı yayın yapmak. Canlı yayınlar geniş kitlelerle etkileşim imkanı veren, birçok kişiye aynı anda hitap etme şansı tanıyan ve karşılığında para kazanabileceğiniz yegane yöntemlerdendir. Bu yazıda canlı yayın yaparak para kazanmanızı sağlayan android uygulamasını inceleyeceğiz. Bu program nedir, nasıl para kazandırır, kaydolma adımları, canlı yayın açma gibi bilmeniz gereken her şeyden bahsedeceğiz. Sizler de Haahi uygulamasına giriş yapabilir ve canlı yayınlara katılarak etkileşimde bulunabilirsiniz.

Haahi Nedir?

Haahi, Çin’de geliştirilen bir canlı yayın – sohbet uygulamasıdır. Android (apk olarak indirebilirsiniz) ve iOS platformlarından indirebileceğiniz uygulamada isterseniz canlı yayın yapabilir, isterseniz de sadece canlı yayın yapanlara izleyici olarak katılabilirsiniz. Uygulama, yetenekli kişileri işe alarak maaşlı eleman gibi internette çalıştırıyor. Yani diğer canlı yayın site ve uygulamalarından farklı olarak serbest şekilde değil, uygulamanın belirlediği şartlara göre yayın yapıyorsunuz. Yayın yaptıkça da para kazanıyorsunuz. Bu paranın bir kısmını uygulama kendisi veriyor, diğer gelir ise izleyenlerin bağışlarından oluşuyor. Kadın veya erkek yayıncıların profesyonel olarak yayın yapmalarına olanak sağlayan uygulamada canlı yayın açmak için bazı şartlar da var…


Haahi Para Kazanma

Canlı yayın yaparak para kazanmanızı sağlayan uygulamada öncelikle Haahi’nin sizi yayıncı olarak seçmesi gerekiyor. Bunun için internet sitesinden bir form dolduruyorsunuz ve yeteneğinizi sergilediğiniz bir video ile birlikte gönderiyorsunuz. Eğer değerlendirmede beğenilirseniz yayıncı olmaya hak kazanıyorsunuz ve Haahi’nin çalışanı oluyorsunuz. Canlı yayın yaptığınız sıklığa ve süreye göre kazancınız artıyor. Ayrıca Haahi’den para kazanmanızı sağlayan bağışlar da alabiliyorsunuz. Bu bağışları sizi izleyenler yapıyor. Pul adı verilen site içi para birimini mobil veya google play yöntemiyle satın alıp, size hediyeler gönderebiliyor. Haahi ile para kazanma hedefini gerçekleştirmek için sık sık canlı yayınlar yapılmalıdır.

Genel Nitelikler

  • Yayın yaptıkça kazanç elde edebilmeniz için güler yüzlü olmanız yeterli olacaktır.

Çalışma Şekli
Freelance,Fark etmez
Cinsiyet
Bay veya Bayan
Eğitim Durumu
Lise, Üniversite Öğrenci, Üniversite Mezun
Güncelleme
14.11.2018
Yayınlama
16.10.2018
İlan No
40301
Şehir
Tüm İller
Firma
haahi
İlan No
40301
Görüntüleme
2259
Firmanın Diğer İlanları
veya

Aday Girişi

Üye Olmak İstiyorum
İş mi arıyorsun ?

Bilgilerini Güncelle

Seni daha iyi tanıyabilmemiz için bize yardımcı olur musun?
Bayan
Bay

İşveren, ilanına başvuran adayları aşağıdaki mülakata tabi tutmaktadır.

Bu ilan yayından kaldırılmış ya da ilanın süresi geçmiş olabilir.

İşlem Gerçekleştiriliyor.

Lütfen bekleyin...