4x4'lük Detaylı Arama

4x4'lük Detaylı Arama Modülümüz, aday havuzumuzdan işverenlerin kendilerine uygun adayları  bulup, iş teklifinde  bulunabilmelerine olanak sağlamaktadır.

Üniversite, Bölüm, Şehir, Cinsiyet, Bilgisayar Bilgisi, Yabancı Dil, Beden Bilgileri, Askerlik Durumu, Sigara Kullanımı, Gece Çalışma ve Cv'sinde Resim Durumuna göre adaylara ulaşılabilmektedir. Detaylı Arama Modülü sayesinde işverenler tam aradığı özelliklerde adaya ulaşabilmekte, böylelikle eleman bulmada yaşadığı zaman kaybını minimize etmektedir.

İŞVEREN DUY SESİMİ

İşverenlerin doğru elemanı, en kısa sürede bulabilmesine fırsat veren bir uygulamadır.

Bu uygulamayla iş arayan adaylar, iş taleplerini işverenlere duyurarak, fark edilmelerini sağlar. Bu sayade işverenler gerçekten işe ihtiyacı olan ve çalışmak isteyen adaylara iş teklifinde bulunmuş olur.

"İşveren Duy Sesimi" uygulaması çok acil iş arayan adayların, işverenlerin dikkatini çekmekte kullandığı bir uygulamadır. Bu uygulamayla maksimum 90 karaktere kadar yazılan kısa, öz ve anlamlı iş talebiyle işverenlere “çok acil işe ihtiyacım” var mesajı iletilebilmektedir.

ANA SAYFA VİTRİNİ

Ana Sayfa Vitrini, ilanların firma logolu olarak Ana Sayfamızda yayınlanması ve daha fazla sayıda iş arayanın dikkatini çekmesini sağlayan bir hizmetimizdir.

İlanınızı Ana Sayfa Vitrini'ne ister ilan verme aşamasında, isterseniz ilan verdikten sonra çıkartabilirsiniz. 1 Hafta, 2 hafta ve 1 ay süreli yayınlayabilirsiniz.

İLAN YAYINLAMA

Eleman ilanları kariyer portalımızda 2 ay boyunca yayınlanmaktadır. İlan verildiğinde ilana uygun adaylara toplu mail gönderimi yapılır. Mail gönderim hizmeti ücretsiz olarak yapılmaktadır.

İlana başvuru yapan adayların detaylı özgeçmişleri işveren tarafından görüntülenmektedir.

VİP İLAN

VİP İLAN, İş İlanları sayfasında ilanınızın sayfanın en üstünde sabit kalmasını, diğer ilanlardan daha çok göze çarpmasını sağlayan bir hizmetimizdir.

ADAY ÖZGEÇMİŞİ KİRALAMA

Aday havuzumuzdan arama yaparak, size uygun adaylara iş teklifi yapabilme, adaylara ait detaylı özgeçmişleri görüntüleme hizmetimizdir.

Özgeçmişi kiralanan adaylara sistem üzerinden 1 yıl boyunca iş teklifi yapılabilmektedir. Bu adaylara Satın Alınan CV'ler bölümünden ulaşılabilmektedir. Eğer özgeçmişini kiralayacağınız aday iş ilanınıza başvuru yaptıysa, arama yaptığınızda özgeçmişi detaylı görünmektedir. Böylelikle tekrardan kiralamak zorunda kalmamaktasınız.

ADAYLARI KATEGORİYE AYIRMA

İlanınıza başvuru yapan adayları kategorilere ayırıp, eleman bulma sürecini verimli hale dönüştürebilirsiniz.

*Olumlu, *Olumsuz, *Arama Yapılacak, *Bekletiliyor, *Telefonla Görüşme Yapıldı, *İşe Yerleştirildi, *Mülakat Yapıldı, *Olumsuz Referans, *Görüşmeye Gelmedi kategorilerine ayırıp, adaylar hakkında detaylı yorumlarınızı ekleyebilirsiniz. Yazmış olduğunuz yorumlara özgeçmişin içeriğine girmeden görme avantajıyla tüm adaylara göz gezdirebilirsiniz. Ayrıca bana sadece *Olumlu olarak kategoriye ayırdığım adayları listele dediğinizde de o adaylar karşınıza çıkacaktır. Cinsiyet, Şehir ve Eğitim durumuna göre de ilanınıza başvuru yapanları listeleyebilir, başvurular arasından size en uygun adaya vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz.

KARA LİSTE

Bilinçli aday havuzu oluşturmak için Kara Liste özelliğimizi kullanalım !

Kara Liste: Öylesine başvuruda bulunan, başvuruyu bilinçli yapmamış, pozisyon hakkında bilgisi olmayan , ilanı okumadan başvuruda bulunan , randevuya gelmeyen, randevuda olumsuz izlenim yaratan vb. gibi durumlarda o adayın, firmaya bir daha başvuruda bulunmasını engellemek için uyguladığı bir yöntem. Bu sayede firma ilerde yayınladığı pozisyonlar için kara listeye aldığı adayın başvurusunu engellemiş oluyor. Bu sayede zaman maliteyinden kurtulmuş oluyor.