Gençken çalış, hayata çabuk alış!
Part Time Eleman Bul !

Hafta içi veya hafta sonu 2 -3 gün çalışacak ara eleman ihtiyaçlarınızda Türkiye'de Part time İşin Ana Merkezi, binlerce üniversiteli gencin iş aradığı ve kayıtlı olduğu Unisbul.com 'da kurumsal İşveren kaydı gerçekleştirip, ilan verebilir, nitelikli, yabancı dili kuvvetli, prezantabl adaylara ulaşabilirsiniz. Part time eleman ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak iş arayan adaylar cvlerine 3 adet fotoğraf yükleyebilmektedir.

Siz de hostes, call center, web tasarım elemanı, garson, komi, müşteri temsilcisi, etüt sorumlusu, oyun ablası, kasiyer, grafiker gibi part time pozisyonlardaki eleman ihtiyaçlarınız için Unisbul.com 'a ilan verebilirsiniz.

Part time eleman ilanı vermek için buraya tıklayınız.

Unisbul Kariyer Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi Türkiye İş Kurumu nun 31.03.2012 tarih ve 525 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.
Bu site Unisbul Kariyer Hizmetleri Ticaret A.Ş. ye aittir.
Bir Kariyer.net ve iLab Ventures iştirakıdır.
unisbul.com bir kariyer.net iştirakidırilab iştirakları

Partnerlerimiz :
4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.Şikayetleriniz için Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü'ne başvuruda bulunabilirsiniz.İş Kurumu Tel: 0212 249 29 87 Hacı Mimi Mh. Lüleciler Cd. No:4 Beyoğlu/İST.