P.M.C. Model Reklam Cast Ajans Yeni Personeller/Yüzler Arıyoruz

İş Tanımı


P.M.C. Model Reklam Cast Ajans  Asistan ( Cast Direktoru - Stajyer , Supervisor - Model Managment – Booker )  ;

P.M.C. Model Cast Ajans  Medyada  onbeş yıldır manken fotomodel oyuncu cast ajans producsiyon  yerli yabancı model fuar hostesliği ekspozisyon defile event ve organizasyonlarda Ajans olarak faaliyette bulunan firmamızın aşağıdaki kriter ve klasmanlarda yeni yüz ve yetenekleri degerlendirebilecek  , asistan olarak ajans içi faaliyetlerinde ( Cast Direktoru - Stajyer , Supervisor - Model Managment – Booker , yeni yüzler  ) takım arkadaşları arıyoruz. 


Deneyimli deneyimsiz oyuncu,yerli yabanci  manken, fotomodel,fuar stand  hostesi ,yardımcı  oyuncu , dancı, özel tip, animatör, sporculara grup yöneticilerinin (prodüktör, organizatör, kareograf, ekip başları…) herhangi bir projede yapım bazında veya ajans olarak  dizi sinema klip reklam fuar , katalog , defile event  , açılış , bayi toplantısı , film galasi , konser veya organizasyonda değerlendirilmeleri durumunda ajansda bay bayan  personellerinin özellikle zaman konusunda disiplinli olmaları gerekmektedir.Ve kendilerine verilen brif doğrultusunda görevini mesai arkadaşlarına yardımcı olarak en iyi şekilde ifa etmelilerdir. 

     Personellerin aynı zamanda bulundukları branşta ve medya sektöründe kariyer sahibi olmalarında önlerini açmaktayız . Sistemde 7’den 70’e bay bayan çocuk yaşlı olsun herkesi deneyim eğitim yaş klasman ve fiziki özelliklerine göre uygun projelerde değerlendirerek onları gereken şekilde yönlenmelerine yardımcı olmalıdırlar.

    Bay bayanlar  tercihen fiziği düzgün tiyatro çalışmalarında bulunmuş veya set deneyimi olan ajans cast gelişiminde yardımcı olabilecek oyuncu idaresi ve koçluğu yapabilecek bu konularda ajansı temsil ve asistanlık yapabilmelidirler.


    Çalışan personeller P.M.C. Ajans  Aday seçim ve yönlendirilmelerinde profesyonel  kişisel idari sitemiyle çalışılmaktadır. Ajans kaydı olan manken fotomodeller oyuncu ve hosteslerin tanıtımı prezantasyonu için özellikle baskı katalogları ,özel cd , dvd ,tanıtım videoları (oyuncuların oynadığı proje videoları,mankenlerin ekspozisyonları…vs) ve web sitesi, çalışılan firma yapım veya organizasyonlara iletilmektedir.Bu tanıtım çalışmaları her üç ayda bir güncelleyeceklerdir.


NOT : Ajans içi asistanlar ( Cast Prodüktörü Stajyer Ekip Başı Model Managment booker ) manken fotomodel oyuncular  İstanbul'da ikamet problemi oldugu taktirde yer temin etmekteyiz .

Genel Nitelikler

 • Cast direktoru (deneyimli , deneyimsiz adaylar ) bayanlar tercihen fiziği düzgün tiyatro dans muzik egitimli deneyimli veya set deneyimi olan ajans cast gelişiminde yardımcı olabilecek, Oyuncu idaresi ve oyuncu koçluğu yapabilecek bu konulara da ajansı temsil edebilmelidirler,
 • Tercihen ; Radyo tv – Tv sinema – Fotoğrafçılık –Konservatuvar – tiyatro-Halkla ilişkiler – Reklamcılık - grafik tasarım web yazılım bölümlerinden 4 yıllık fakülte mezunu ve eğitilmek  kurumumuzda devamlı çalışmak üzere yetiştirilecek stajer ,
 • Katalog çalışmalarında manken model manegment mankenlik yapmış veya model standartlarında deneyimli deneyimsiz bayan,
 • Supervisor veya booker ( yabancı veya yabancı dili olan ) bayan  yetiştirilecek,
 • Reklam çalışmalarında halkla ilişkileri kuvvetli manken ve fotomodel veya model standartlarında bayanlar ,
 • Cast direktörü olarak yetiştirilecek prezentabl deneyimli veya egitilebilecek Fizigi düzgün bayan eleman,
 • Web tasarım ve grafik bölümlerinden mezun,İnternetle iyi , sosyal medya çalışmaları yapabilecek,Kendine özen gösteren prezentabl bay bayan elemanlar,Öz güveni yerinde,Bakımlı fiziğine ve giyimine özen gösteren prezantabl,Kendini ifade etme becerisine sahip,
 • Konuşma kabiliyeti ve ikna becerisi yüksek,Takım çalışmasına yatkın,Reklam sektöründe kariyer hedefleyen.
 • Not ; Ajansın çalışmalarına ( dizi sinema klip reklam fuar event konser defile yapım tanıtım ) oyuncularımızın diyaloglu, bağlantılı, başrol veya yan karakter olarak projelere dahil olmaları için daha önceden set veya stüdyo (kamera) deneyimleri veya gösteri sanatları tiyatro eğitimli ve deneyimleri olmaları öncelikli tercih sebebimizdir. 

  Deneyimli deneyimsiz oyuncu( unlu – yarı ünlü – no name – tiyatrocu veya yetenekli), manken(daha önce defile podyum ekspozisyon deneyimi olan ), fotomodel ( fotoğrafçı workshoplarında bulunmuş , firma marka kataloglarında yer almış veya hobi olarak foto çekimlerde bulunmuş fotojenik , yetenekli fiziği yüzü düzgün), hostes (fizikleri düzgün ,  tercihen deneyimli ve dil bilen ) , danscı(kendi katlogorisinde iyi dans edebilen veya ritm duygusu olan amatör ), özel tip( rastalı melez siyahi aşırı sarışın cüce iri yarı farklı kişisel özellikleri olan ), animatör( Show yapabilen veya jonklör tahta bacak alevbaz akrobat … ) , sporcu ( uzak doğu sporları , eksterm sporlar her türlü spor …) arayışlarımız her daim mevcuttur.

Çalışma Şekli
Tam Zamanlı, Yarı Zamanlı, Freelance, Stajyer, Gönüllü, Fark etmez, Günlük, Saatlik, Proje Bazlı, Dönemsel
Cinsiyet
Bay veya Bayan
Eğitim Durumu
Üniversite Öğrenci
Güncelleme
02.07.2018
Yayınlama
10.10.2016
İlan No
30857
Şehir
Tüm İller
Firma
Pinokyo Ajans Cast Productions
İlan No
30857
Görüntüleme
61648
Firmanın Diğer İlanları
veya

Aday Girişi

Üye Olmak İstiyorum
İş mi arıyorsun ?

Bilgilerini Güncelle

Seni daha iyi tanıyabilmemiz için bize yardımcı olur musun?
Bayan
Bay

İşveren, ilanına başvuran adayları aşağıdaki mülakata tabi tutmaktadır.

Bu ilan yayından kaldırılmış ya da ilanın süresi geçmiş olabilir.

İşlem Gerçekleştiriliyor.

Lütfen bekleyin...