Gençken çalış, hayata çabuk alış!
Röportajlarımız

İK Uzmanları ile Röportaj

İk Uzmanlarının işe alım süreçleri, şirketlerin ik politikaları, üniversiteli gençelere tavsiyeleri, yeni mezunların iş ararken dikkat etmesi gereken hususlar üzerine yapılan tüm röportajları içermektedir.


Üniversite Hocaları ile Röportaj

Üniversite hocalarının akademik kariyer süreçleri, üniversite yıllarında yaptıkları sosyal etkinlikler, kültürel geziler, dil ve kariyer eğitimleri, yurtdışı tecrübeleri üzerine ve üniversitelilere rehberlik etmesi amaçlı yapılan tüm röportajları içermektedir.


Üniversite Öğrencileri ile Röportaj

Üniversite kulüp başkanlarının başkanlığa seçilme süreçleri, yapmış oldukları aktiviteler, üniversite ve iş dünyası ile kurmuş oldukları bağlantılar, kulüp başkanlığının sonraki dönem için avantajları üzerine yapılan tüm röportajları içermektedir.


Girişimciler ile Röportaj

Girişimcilerin gençlik zamanları, başarılarının sırları, şirketlerinin gençlere bakış açısı, üniversiteli gençlere tavsiyelerini içermektedir.

Unisbul Kariyer Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi Türkiye İş Kurumu nun 31.03.2012 tarih ve 525 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.
Bu site Unisbul Kariyer Hizmetleri Ticaret A.Ş. ye aittir.
Bir Kariyer.net ve iLab Ventures iştirakıdır.
unisbul.com bir kariyer.net iştirakidırilab iştirakları

Partnerlerimiz :
4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.Şikayetleriniz için Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü'ne başvuruda bulunabilirsiniz.İş Kurumu Tel: 0212 249 29 87 Hacı Mimi Mh. Lüleciler Cd. No:4 Beyoğlu/İST.