SERBEST GİRİŞİMCİLER ARIYORUZ

İş Tanımı

Aşağıdakilerden herhangi biri olabilirsiniz. 

   - Mevcut okulunuz veya işinize ek, pek zamanınızı da almayacak bir gelire mi ihtiyacınız var?  - Hayata atılmadan önce keyifli ve eğlenceli bir işte tecrübe edinmek mi istiyorsunuz? - İlerde veya şimdi kendi işinizin sahibi olmak istiyorsunuz ama yeterli sermayeniz mi yok?

O halde siz de SERBEST GİRİŞİMCİ olmalısınız. Kendi işinizin sahibi olarak hayata bir adım önde başlayın.

NASIL BİR İŞ?

  Girişimcimiz olarak,  temsilcimiz oluyorsunuz. Size gelir getirecek,insanlara,arkadaşlarınıza,çevrenize sunabileceğiniz birçok hizmetimiz var. Örneğin; UCUZ TARİFELER: Girişimcilerimiz, daha az fatura ödemek isteyen buldukları kişileri sisteme girdiğinde, biz de firma olarak, anlaşmalı kurumsal firmaların (cayma bedeli karşılanan) piyasadaki en ucuz tarifelerini onlara sunarız. Kolaylıkla ikna olacak olan müşterileri başına, girişimcilerimiz oldukça yüksek komisyon kazanırlar. (Cep tarifeleri, elektrik tarifeleri, ev interneti tarifeleri,televizyon paketleri)  

    Diğer örnek iş alanı; HAVAYOLU TAZMİNATLARI: Uçuşlardaki gecikme, rötar, bagaj kaybı gibi sorunlarda yolcuların yüksek miktarda tazminat alma hakları bulunmakta. Son 3 yılda uçakla seyahat etmiş bulduğunuz kişileri sisteme girerek, yolcunun alacağı 600 euroya kadar olan tazminatın önemli bir kısmı da, komisyon kazancı olarak girişimcilerimizle paylaşılır.   NOT: 81 ilden tanıdığınız,tanımadığınız bulacağınız herkes ucuz tarifelerden veya tazminatlardan yararlanabilir. 

Serbest Girişimci olarak; elde edeceğiniz avantajlardan bazıları şunlar:

- Bağımsız çalışma özgürlüğü.  - Mesaiyi kendin belirleme.  - Ev konforunda çalışma keyfi   - Düşük maaş yerine bir girişimci olarak yüksek gelir elde etme.  - Ekip üyeleriyle tanışma,yeni dostluklar edinme  - Profesyonel Destek: (Müşteri veya yolcuların sadece iletişim bilgilerini girmeniz yeterli, onları arayıp ikna etme, evrak,teslim süreci vs. gibi tüm süreçleri firma halledecek)  - Bilgisayar ve ev internetine gerek yok, müşterileri cep telefonundan da girebilme kolaylığı - Eğlenceli bir işte tecrübe edinerek iş hayatına 1-0 önde başlama fırsatı.         

Genel Nitelikler

   Sonuçta hemen herkes, daha az fatura ödemek veya bir hizmeti daha uyguna satın almak istemekte. Ayrıca artık birçok kişi, seyahatlerinde uçak yolculuğunu tercih etmekte. Dolayısıyla müşteri veya yolcu bulma konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Ayrıca firma olarak bizler de girişimcilerimize bu konuda her türlü desteği veriyoruz. 

Diğer hizmetler;

  - Daha ucuza ,elektronik eşya,televizyon veya cep telefonu satın almak isteyen 

 -  Daha ucuza uçak veya otobüs bileti almak isteyen  

tüm kişileri de pek yakında sisteme ekleyebileceksiniz. Böylece,hem piyasadan daha ucuza (%40'lara varan) fiyat avantajı sağlatarak onları mutlu edecek hem de siz yüksek oranda komisyon geliri elde edeceksiniz. 

Genel Nitelikler

      - Tecrübeli veya tecrübesiz

      - Kendine güvenen

      - Yaşadığı şehirde çalışmak isteyen

      - Bay-bayan

      - Öğrenci,çalışan,iş arayan farketmeksizin ek gelire ihtiyaç duyanlar

      " Gelin; siz de bu ailenin bir parçası olarak diğer mutlu serbest girişimcilerimiz arasına katılın."

 ÖNEMLİ NOT: Başvurusu ön değerlendirmeden geçen adaylara mesajla bilgi verilir. Mülakatlar yalnızca telefonla yapılacaktır. İsteyen girişimcilerimize, işi daha iyi kavramalarını sağlayacak, nasıl kolayca fazla müşteri bulunur,sisteme nasıl girilir gibi tüm detayların anlatıldığı 'Girişimci Destek Kılavuzu' da ücretsiz gönderilir.

Çalışma Şekli
Yarı Zamanlı,Freelance,Stajyer,Gönüllü,Fark etmez,Günlük,Proje Bazlı,Dönemsel
Cinsiyet
Bay veya Bayan
Eğitim Durumu
Lise, Üniversite Öğrenci, Üniversite Mezun
Güncelleme
04.02.2019
Yayınlama
16.11.2018
İlan No
40594
Şehir
Tüm İller
Firma
AND İLETİŞİM
İlan No
40594
Görüntüleme
11906
Firmanın Diğer İlanları
veya

Aday Girişi

Üye Olmak İstiyorum
İş mi arıyorsun ?

Bilgilerini Güncelle

Seni daha iyi tanıyabilmemiz için bize yardımcı olur musun?
Bayan
Bay

İşveren, ilanına başvuran adayları aşağıdaki mülakata tabi tutmaktadır.

Bu ilan yayından kaldırılmış ya da ilanın süresi geçmiş olabilir.

İşlem Gerçekleştiriliyor.

Lütfen bekleyin...