Grafik Tasarımcı ve E-ticaret Uzmanı

İş Tanımı

Anadolu yakası Maltepe bölgesinde faaliyet gösteren bir anonim şirket bünyesinde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun takım arkadaşı arıyoruz. 
Diksiyonu düzgün olmak, Kişisel bakımına özen göstermek, anonim şirket kurumsallığına adapte olabilmek bütün pozisyonlar için aranan ortak özelliktir.

1- Ön muhasebe konusunda şirket evrakları ve gereksinimleri ile ilgili gerekli koordinasyonu yapabilecek. (yetiştirilmek üzere de olabilir) on muhasebe elemanı aranmaktadır. On muhasebe konusunda stajını muhasebe firmasında yada kurumsal bir firmanın muhasebe departmanında yapmış, yeni mezun ticaret lisesi yada ticaret meslek yüksek okulu mezunu bayan personel. Tecrübe sahibi olanlar da başvurabilir. (Bayan)
2- Site içi banner ve reklam/tanıtım amaçlı grafik ve görsel tasarım yapabilen ilgili programlar olan phtoshop ve illüstratör kullanımı konusunda yetkin, gelişimini tamamlamış. Timeline a uyum sağlayabilecek yaratıcı tarafı ile öne çıkan sosyal medya hesaplarına görsel hazırlayacak ve yönetecek.. Erkek yada bayan yaptığı islere örnek gösterebilecek tam zamanlı çalışma arkadaşı aranmaktadır.
Görüşmede konu ve senaryo verilerek örnek çalışma yapması gerekecektir
3- E-ticaret Uzmanı/ürün ve müşteri yöneticisi; Şirkete ait “C2C” e-ticaret sitesinin ürün yönetimini yapacak müşteri ilişki ve beklentileri ile ilgili ihtiyaçlara cevap vererek koordinasyon sağlayacak tam zamanlı çalışma arkadaşı aranıyor. (Bay-Bayan)
4- Ofisimiz için sekreterlik ve yönetici asistanlığı konusunda deneyimli, prezentable, bakımlı, 18-27 yaş arası Bayan çalışma arkadaşı alınacaktır...

Not: Değerlendirmeler whatsapp yazışma yötemiyle yapılacaktır...

Genel Nitelikler

Tüm adaylar için ;
Dış görünümüne önem veren,
Kariyer hedefleyen,
Esnek çalışma saatlerine uygun,
Anlayışlı güleryüzlü,
Takım çalışmasına adapte olabilen,
Alanlarında en az 2 yıl deneyimli olan, takım arkadaşları tercih etmekteyiz..
Çalışma Şekli
Tam Zamanlı,Stajyer
Cinsiyet
Bay veya Bayan
Güncelleme
28.11.2019
Yayınlama
17.10.2019
İlan No
43850
Şehir
İstanbul(Anadolu)
Firma
Etiketinyarisi.com
İlan No
43850
Görüntüleme
1476
Firmanın Diğer İlanları
veya

Aday Girişi

Üye Olmak İstiyorum
İş mi arıyorsun ?

Bilgilerini Güncelle

Seni daha iyi tanıyabilmemiz için bize yardımcı olur musun?
Bayan
Bay

İşveren, ilanına başvuran adayları aşağıdaki mülakata tabi tutmaktadır.

Bu ilan yayından kaldırılmış ya da ilanın süresi geçmiş olabilir.

İşlem Gerçekleştiriliyor.

Lütfen bekleyin...