Gençken çalış, hayata çabuk alış!

Bilişim Yıldızları Staj Programı

İş Tanımı

Firmamız bünyesinde gerçekleştirilecek olan staj programında, adaylara gerçek zamanlı yazılım projelerinde görev üstlenme, teorik bilgilerini pratiğe dönüştürme imkanı sunulmaktadır. 

Firma bünyesinde staja kabul edildikten sonra, aday öğrencilerden bir takım çalışmaları staj öncesinde tamamlanması istenmektedir. İşletim Sistemleri, Siber Güvenlik, Web Uygulama Geliştirme, Mobil Uygulama Geliştirme departmanlarının kendi geliştirme programlarını tamamlayan adaylar, firma bünyesinde staja davet edilir. Bilişim Yıldızları Staj Programı, rutin bir staj sürecinden ziyade gerçek proje tecrübesinin oluşturulması ile öğrenilen bilginin kullanılabilen bir bilgi ve sonrasında ürün haline dönüşmesini sağlayan bir süreç olarak görmektedir. Geçmiş dönemde staj programlarında yer alan bir çok arkadaşımız, hali hazırda mühendis ve tekniker pozisyonlarında değer üretmeye devam etmektedir. Staj süresi 8 haftadır, maaş asgari ücretin %30'udur, öğle yemeği imkanı bulunmaktadır.

Genel Nitelikler

• Üniversitelerin 4 yıllık programlarının 3. veya 4. sınıfında yer almak.

Tercihen
• Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri, Yazılım Mühendisliği, Adli Bilişim Mühendisliği
• Teknik becerilerin sınıf dışında uygulanması (örnekler: laboratuvar, araştırma, ders dışı proje ekipleri, gönüllülük, kişisel projeler veya önceki staj / iş deneyimi)
• Güçlü sosyal beceriler (örnekler: bir öğrenci organizasyonuna liderlik etmek veya takımlarda başarılı bir şekilde çalışmak)
Çalışma Şekli
Stajyer
Cinsiyet
Bay veya Bayan
Eğitim Durumu
Üniversite Öğrenci
Maaş
850-850
Güncelleme
19.04.2021
Yayınlama
16.04.2021
İlan No
48394
Şehir
İstanbul(Avrupa)
Firma
Heraklet Bilişim Teknolojileri
İlan No
48394
Görüntüleme
3037
Firmanın Diğer İlanları
veya

Aday Girişi

Üye Olmak İstiyorum
İş mi arıyorsun ?

Bilgilerini Güncelle

Seni daha iyi tanıyabilmemiz için bize yardımcı olur musun?
Bayan
Bay

İşveren, ilanına başvuran adayları aşağıdaki mülakata tabi tutmaktadır.

Başvurunuz Tamamlandı

İşlem Gerçekleştiriliyor.

Lütfen bekleyin...