Eğitim Şirketimize Online veya İstanbul'da Asistan Aranıyor

İş Tanımı

Çalışkan, pozitif enerjiye sahip, disiplinli ve özellikle kendini geliştirmek isteyen arkadaşlarla beraber çalışmak istiyoruz. İhtiyaç duyduğumuz asistanlar aşağıdaki görevleri üstlenebilirler:
(Lütfen hangi pozisyona başvurduğunuzu yazınız)

1- JOKER ASİSTAN: Eğitim uzmanlarımızın kişisel asistanlığını üstlenebilirsiniz. Bu pozisyon ONLINE değildir. Kendinizi her açıdan daha çok geliştirmek, daha çok zaman ve enerjinizi verip daha çok kazanmak istiyorsanız, bu pozisyona başvurabilirsiniz. Seyahat engelinizin olmaması önemli bir avantajdır. 

2- EĞİTİM ASİSTANI: ( ONLINE ) İngilizce başta olmak üzere Matematik gibi eğitim etütlerinin gerçekleştirilmesine ve eğitim programlarının işletilmesine yardımcı olabilirsiniz. İngilizce için, TOEFL veya IELTS skorunuz olması önemli bir avantajdır. Matematik için ise merkezi sınavlarda yüksek Matematik neti olanlar tercih edilecektir.

3- ÖĞRENCİ İLİŞKİLERİ: ( ONLINE) Konuşmanız, diksiyonunuz düzgün ve ikna yeteceğiniz varsa. Eğitim ve danışmanlık programlarımız kapsamında müşteri/öğrenci ilişkilerini düzenlemeye yönelik aktiviteleri yapabilirsiniz. BU POZİSYONUN ŞARTI: Satış, Pazarlama, Müşteri temsilciliği veya benzer. alanlarda tecrübeniz olmasıdır.

4- AB PROJE ASİSTANI: Bir AB Pilot Projesi kapsamında, özellikle emeklilerin spor, sohbet, sosyal/ev aktiviteleri ve sağlık programının uygulanmasına yardımcı olunacak bir projede yer alabilirsiniz. Özel bir eğitim veya tecrübe gerektiren bir iş değildir. Bizim iş için aradığımız, fiziksel hareketlilik ve pozitif enerjidir.

Genel Nitelikler

2 Referans ve kişisel bilgilerinizi tamamlarsanız, önce sistemi öğreneceğiniz ve 10 saati geçmeyecek bir Eğitim/Deneme sürecine gireceksiniz. Başarılı olanlar, asgari ücret üzerinden başlayacak ve ilk ayı takiben performanslarına göre PRİM VE ÜCRET ARTIŞI yapılacaktır.

PART TIME çalışmada, ücretin çalışılan yüzde oranı kadar bir ücret alabilirsiniz.


Çalışma Şekli
Yarı Zamanlı,Freelance,Stajyer,Gönüllü,Günlük,Saatlik
Cinsiyet
Bay veya Bayan
Maaş
5500-5500
Güncelleme
23.09.2022
Yayınlama
04.09.2022
İlan No
54548
Şehir
Tüm İller
Firma
Mavi Horizon
İlan No
54548
Görüntüleme
4728
 • Bu ilan sahibinin GSM numarasına ulaşabilmek için öncesinde üye olmalısınız. Üye Ol
 • Firmanın Diğer İlanları
  veya

  Aday Girişi

  Üye Olmak İstiyorum
  İş mi arıyorsun ?

  Bilgilerini Güncelle

  Seni daha iyi tanıyabilmemiz için bize yardımcı olur musun?
  Bayan
  Bay

  İşveren, ilanına başvuran adayları aşağıdaki mülakata tabi tutmaktadır.

  Bu ilan yayından kaldırılmış ya da ilanın süresi geçmiş olabilir.

  İşlem Gerçekleştiriliyor.

  Lütfen bekleyin...