Öğrenciye Part-Time Asistanlık

İş Tanımı


İstanbul merkezli bir Eğitim Danışmanlık şirketiyiz. Umarız beraber çalışabiliriz ve bu doğrultuda başvuracak kişilerin kısa bir ÖNYAZI yazmalarını rica ediyoruz.

Asistanlık, yapılacak işe göre ONLINE veya FİZİKSEL olabilir. Ayrıca, barınma ihtiyacı olanlar da lütfen durumlarını belirtsinler. Başvuranlar aşağıdaki pozisyonların HERHANGİ BİRİNİ seçebilirler:
(Başvururken lütfen hangi pozisyona ve neden başvurduğunuzu yazınız)

1- JOKER ASİSTAN: Eğitim uzmanlarımızın kişisel asistanlığını üstlenebilirsiniz. Bu pozisyon ONLINE değildir. Kendinizi her açıdan daha çok geliştirmek, daha çok zaman ve enerjinizi verip daha çok kazanmak istiyorsanız, bu pozisyona başvurabilirsiniz. Seyahat engelinizin olmaması, fiziksel işleri de üstlenebilmek önemli bir avantajdır.

2- STAJYER: Bir Eğitim hedefi olan veya sınava hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir. Bizden eğitim desteği alıp, karşılığında da basit işler yaparak bir iş tecrübesi de kazanabilirler.

3- EĞİTİM ASİSTANI: ( ONLINE ) Çoğunlukla İngilizce olarak, eğitim etütlerinin gerçekleştirilmesine ve eğitim programlarının işletilmesine yardımcı olabilirsiniz. İngilizce için, TOEFL veya IELTS skorunuz olması önemli bir avantajdır. Matematik için ise merkezi sınavlarda yüksek Matematik neti olanlar tercih edilecektir.


4- ÖĞRENCİ İLİŞKİLERİ: ( ONLINE veya OFİSTE) Konuşmanız, diksiyonunuz düzgün ve ikna yeteceğiniz varsa. Eğitim ve danışmanlık programlarımız kapsamında müşteri/öğrenci ilişkilerini düzenlemeye yönelik aktiviteleri yapabilirsiniz. BU POZİSYONUN ŞARTI: Satış, Pazarlama, Müşteri temsilciliği veya benzer. alanlarda tecrübeniz olmasıdır.

5- AB PROJE ASİSTANI: Bir AB Pilot Projesi kapsamında, özellikle emeklilerin spor, sohbet, sosyal/ev aktiviteleri ve sağlık programının uygulanmasına yardımcı olunacak bir projede yer alabilirsiniz. Özel bir eğitim veya tecrübe gerektiren bir iş değildir. Bizim iş için aradığımız, fiziksel çalışabilme ve pozitif enerjidir.

6- AB PROJE RAPORLAMA: Psikoloji, Sosyoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık , Sosyal Hizmetler, Hukuk vb. bölüm mezunuysanız, proje hazırlanmasında yer alabilirsiniz.

Genel Nitelikler

Referans şarttır ( Hocalarınızdan alabilirsiniz.)

Kariyer odaklı, disiplinli ve global vizyonunuz olmalıdır.

Eğitim Asistanlığı için iyi İngilizce temeli gerekmektedir.

Sistemi öğreneceğiniz 5-10 saatlik bir Eğitim/Deneme süreci ve ardından yapacağımız sınavdan geçmelisiniz.

ÜCRET: Asgari ücretten başlanacak ve ilk ayı takiben performansa göre PRİM VE ÜCRET ARTIŞI yapılacaktır.
( Stajyer için stajyer ücreti verilir.)

PART TIME çalışmada, ücretin çalışılan yüzde oranı kadar bir ücret alabilirsiniz.


Çalışma Şekli
Yarı Zamanlı,Stajyer,Gönüllü
Cinsiyet
Bay veya Bayan
Güncelleme
24.04.2023
Yayınlama
25.02.2023
İlan No
57537
Şehir
Tüm İller
Firma
Mavi Horizon
İlan No
57537
Görüntüleme
7279
 • Bu ilan sahibinin GSM numarasına ulaşabilmek için öncesinde üye olmalısınız. Üye Ol
 • Firmanın Diğer İlanları
  veya

  Aday Girişi

  Üye Olmak İstiyorum
  İş mi arıyorsun ?

  Bilgilerini Güncelle

  Seni daha iyi tanıyabilmemiz için bize yardımcı olur musun?
  Bayan
  Bay

  İşveren, ilanına başvuran adayları aşağıdaki mülakata tabi tutmaktadır.

  Bu ilan yayından kaldırılmış ya da ilanın süresi geçmiş olabilir.

  İşlem Gerçekleştiriliyor.

  Lütfen bekleyin...