Veesnaf - Esnaflara Yönelik Uygulama! - Saha Satış Temsilcileri Arıyoruz

İş Tanımı

2014 yılından bu yana pek çok ülkede çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren NBO Holding bünyesinde yer alan yeni bir girişim;

VEESNAF
 
Nedir?

Özetle Veesnaf; esnaf ve müşterisi için bir güvencedir. Kayıtlı işyerinin belirli standartları karşıladığını ve müşterisine çözüm odaklı hizmet verdiğini işaret eder. Üye işyerlerinin zarar görmemesi için logonun olduğu işyerlerinden birinde problem yaşandığında müşterinin zararını Veesnaf tazmin eder.* Bu modelle Veesnaf kayıtlı işletmeden yaptıkları alışverişlerde müşteriler problem yaşamayacağını, sorunsuz hizmet alacağını bilir. Veesnaf'ın amacı hem müşteriyi hem de işletmeyi korumaktır. Aynı şekilde farklı işletmeleri sürekli şikayet edip haksız yere işletmelere zarar vermeye çalışan kişilerin karalama kampanyalarına karşı Veesnaf tespit çalışmaları yürütür ve bu gibi durumları önler. Bu sayede hem esnaf memnun olur hem de müşterisi mutlu şekilde alışverişini yapabilir. Veesnaf sisteminden müşterisine zarar verdiği takdirde çıkarılan hiçbir işletme tekrar kayıt olamaz. Firma sahibi yeni dükkan açsa dahi Veesnaf kaydı oluşturamaz. 

Avantajları Neler? 

-       Esnaf dilerse ürünlerini Veesnaf’a yükleyebilir ve üzerinden satış yapabilir. Veesnaf’ın diğer satış platformlarından öne çıkan farkı kendi çevresine yarım saatte teslimat yapabilmesidir. Belirli sayının üzerinde esnafın kayıtlı olduğu bölgelerde verilen siparişleri (ayakkabıdan çantaya, çividen boyaya yakın çevredeki kayıtlı hangi ürünler sistemde varsa) Veesnaf kuryeleri yarım saatte kapıya teslim eder.

-       Esnaflar dilerse ayda iki kez Veesnaf canlı çeviri hattını arayıp tercümanlık desteği alabilir.

-       Müşteriler yakın çevresindeki popüler dükkanları görüp yapacakları alışverişte tercihlerini buna göre yapabilirler.

-       Her yıl en fazla olumlu değerlendirme alan işletmeler ödüllendirilirler.


Veesnaf’ın hem müşteriye hem de işletmeye birçok faydası bulunmaktadır. Ayrıca her geçen gün yenilenen ve geliştirilen altyapısıyla gelen özelliklerle kendini yenilemekte ve esnafında gelişen çağın son teknolojilerine ayak uydurabilmesini sağlamaktadır.


Bu alanda Veesnaf'ı ve hizmetlerini esnafa tanıtacak anlatacak ve üye yapacak kişiler arıyoruz. Çalışma şekli getirdiği üye başına komisyon şeklindedir. Komisyon kar marjı yüksektir. Şu an için gezen ekiplerin işi anlattıkları esnaflardan çok çok azı kabul etmemiştir. İş modeli gereği esnaflar tarafından kabul görmektedir.

Genel Nitelikler

Tüm Türkiye'nin her yerinden koşulları yerine getiren herkes satış temsilcisi olabilir ve pazarlayabilir. Satış komisyonunu işletmenin dükkanının onay almasının ardından anında alabilir. 
Çalışma Şekli
Tam Zamanlı,Yarı Zamanlı,Freelance,Stajyer,Fark etmez,Günlük,Saatlik,Proje Bazlı,Dönemsel
Cinsiyet
Bay veya Bayan
Eğitim Durumu
Lise, Üniversite Öğrenci, Üniversite Mezun
Güncelleme
25.03.2021
Yayınlama
18.03.2021
İlan No
48243
Şehir
Tüm İller
Firma
NBO Holding
İlan No
48243
Görüntüleme
3530
Firmanın Diğer İlanları
veya

Aday Girişi

Üye Olmak İstiyorum
İş mi arıyorsun ?

Bilgilerini Güncelle

Seni daha iyi tanıyabilmemiz için bize yardımcı olur musun?
Bayan
Bay

İşveren, ilanına başvuran adayları aşağıdaki mülakata tabi tutmaktadır.

Başvurunuz Tamamlandı

İşlem Gerçekleştiriliyor.

Lütfen bekleyin...