Sosyal Medya İçerik Üreticisi - Yapım Ortaklığı

İş Tanımı

Ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren şirketlerin ürün ve hizmetlerini tanıtmak maksadıyla Ankara merkezli olarak kurulmuş olan şirketimiz reklam, tanıtım ve dijital pazarlama hizmetleri vermektedir.

Kasım ayı itibariyle sosyal medya içerik üreticilerine özel olarak oluşturulmuş yeni nesil bir iş modelini siz değerli Genç Profesyonellere duyurmaktan onur duyar.

Şirketimiz 4k kalitesindeki profesyonel ekipmanlarını, profesyonel kurgucusunu, yönetmen ve senaryo desteğini siz değerli içerik üreticilerine sunmaktadır. Sizden beklenen seçmiş olduğumuz içeriği iyi bir ön hazırlıkla üretmek (metin, fotoğraf, ses vb. dijital görseller kullanılarak) ve sunmaktır. İçerik seçimi konusunda ilgi alanlarınız da dikkate alınacaktır. Kameranın önünde veya arkasında yer alabilirsiniz. Podcast, içerik üreticisi, program sunucusu, editör, yapımcı, içerik danışmanı, içerik uzmanı, spiker, seslendirme, ışık, ses ve kamera asistanı, senarist, fotoğrafçı, kurgucu, yönetmen asistanı, oyuncu, sanatçı, müzisyen, sanat yönetmeni vb. alanlarda çalışabilirsiniz.

Deneyimli veya deneyimsiz tüm adaylarımızı davet etmekteyiz. Yabancı dillerde ve Türkçe içeriklerle çalışma yeterliliğine sahip ekibimiz mevcuttur. Yabancı dillerden herhangi birisinden içerik üretmek isteyen aday yazılı ve sözlü iletişim konusunda yeterli seviyede olmalıdır.

İçerikler konusunda herhangi bir konu sınırlaması bulunmayıp; haber, spor, magazin, teknoloji, müzik, sağlık, belgesel, trendler vb. türlerde olabilecektir.

Profesyonel bir ofis ortamı ve öğle yemeği tarafımızca karşılanacak olup Sosyal Medya platformları üzerinden elde edilecek kazanç giderler ve vergiler düşüldükten sonra ortak olarak paylaşılacaktır.

Birlikte üretmek için biz hazırız!

 

Not: Başvuracak adaylar Ankara'da ikamet ediyor olmalıdır.


ÖNEMLİ NOT: Gelir ortaklığı yapmakta olduğumuz için maaş bulunmamakta olup Sosyal Medya reklam ve sponsor gelirleri, giderler ve vergiler çıkartıldıktan sonra ortak olarak paylaşılmaktadır.

 

Biz; kurumsal ofis, öğle yemeği, günlük kirası 1500Tl değerindeki ekipmanları, çekim, kurgu, kurgucu, senaryo ve yönetmen desteği sağlamaktayız. Sizden tek beklentimiz kaliteli bir içerik hazırlayarak onu sunmaktır. Kameranın önünde veya arkasında çalışma seçenekleri mevcuttur.


Genel Nitelikler

Kameranın önünde veya arkasında yer alabilirsiniz. Podcast, içerik üreticisi, program sunucusu, editör, yapımcı, içerik danışmanı, içerik uzmanı, spiker, seslendirme, ışık, ses ve kamera asistanı, senarist, fotoğrafçı, kurgucu, yönetmen asistanı, oyuncu, sanatçı, müzisyen, sanat yönetmeni, animasyoncu, grafiker vb. alanlarda çalışabilirsiniz.

Deneyimli veya deneyimsiz kadın genç profesyonelleri bekliyoruz.
Çalışma Şekli
Tam Zamanlı,Yarı Zamanlı,Freelance,Stajyer,Fark etmez,Günlük,Saatlik,Proje Bazlı,Dönemsel
Cinsiyet
Bayan
Eğitim Durumu
Lise, Üniversite Öğrenci, Üniversite Mezun
Güncelleme
24.11.2020
Yayınlama
24.11.2020
İlan No
47604
Şehir
Ankara
Firma
PFL Medya Ticaret A.Ş.
İlan No
47604
Görüntüleme
3826
Firmanın Diğer İlanları
veya

Aday Girişi

Üye Olmak İstiyorum
İş mi arıyorsun ?

Bilgilerini Güncelle

Seni daha iyi tanıyabilmemiz için bize yardımcı olur musun?
Bayan
Bay

İşveren, ilanına başvuran adayları aşağıdaki mülakata tabi tutmaktadır.

Bu ilan yayından kaldırılmış ya da ilanın süresi geçmiş olabilir.

İşlem Gerçekleştiriliyor.

Lütfen bekleyin...