Time Creative                Eğlence sektörünün lider işveren markası “Time Creative” yolculuğuna 2004 yılında “Time Creative Organizasyon, Menajerlik & Model Ajansı” markası ile başladı. Gerçekleştirdiği başarılı ve etkili “Organizasyonlar” çalıştığı binlerce kişinin üstlendiği “Menajerlikler” ile “Sektör Lideri” olacağının habercisiydi ve bunu çok kısa zamanda başardı. Alanında yenilikçi, güvenilir ve en etkili olduğunu kabul ettirdi. Sektöründe ciddi yeniliklerin gelmesini sağladı. Global bakış açısı ve yaratımcı yaklaşımlarla karşılama hedefi ile yola çıkan “Suat Arslan Çolakoğlu” imzası taşıyan “Time Creative” markası bugün içinde bulunduğu sektöre yön vermektedir. Konumunu kendi belirlediği başarı çıtasını, kendi dinamiklerini belirleyerek her seferinde biraz daha yukarı taşıyan “Time Creative” kendisiyle olan yarışını bıkmak usanmak bilmeden sürdürmektedir. 

Profesyonel bir ekip ile birlikte proje değerlendirme, imaj tasarımı, yatırım planlaması, basın ve halkla ilişkiler, kişisel gelişim, yetenek geliştirme, reklam ve sosyal medya çalışmalarını zamanın ilerisinde takip etmekte, uygulamakta ve çalıştığı markaları “Mutlu Ortaklar” menajerliğini üstlendiği kişileri “Mutlu Çalışanlar” olarak sınıflandırıp, “Kimse-Kimselerin” yetişemeyeceği çalışmaları, menajerliği ve organizasyonları yapmaktadır.

                “Time Creative” çalıştığı kişi ve kurumlara onları yönetebilecek, doğru hedefler, anlaşılır ve doğru iletişim ile amaçlarına en hızlı, güvenli, sağlıklı, rahat ve huzurlu bir şekilde ulaşmalarına rehberlik etmektedir. Bunu yılların getirdiği bilgi, tecrübe, mükemmel bir ekip ve becerisi ile rakipsiz sağlamaktadır.

Time Creative
Şehir
İstanbul(Anadolu)
Toplam ilan Sayısı
0