Gençken çalış, hayata çabuk alış!
İşbu Sözleşme, "Unisbul Kariyer Hizmetleri Ticaret A.Ş. " (Sözleşmede "Unisbul.com" olarak anılacaktır) ile http://www.unisbul.com internet sitesine erişmiş durumda olan tarafınız arasında her üyenin kabul ettiği kuralları içeren bir sözleşme olarak Unisbul.com' un herhangi bir yolla kullanılmaya başlanması halinde Unisbul.com ile ziyaretçiler ve kullanıcılar arasında ek protokole gerek kalmadan akdedilmiş sayılır.

Unisbul.com Genel Kullanım ve Güvenlik Kuralları
Üyeliğinizin başlangıcıyla birlikte siteden eposta almayı kabul etmiş sayılırsınız. Malzemelerin eposta adreslerine ulaştırılması sırasındaki gecikmelerden, içeriğindeki değişmelerden, hiç ulaşmamasından dolayı ya da oluşabilecek herhangi bir problemden dolayı Unisbul.com' un sorumlu olmayacağını baştan kabul etmiş sayılırsınız.

Üçüncü şahıslar tarafından idare edilen Internet sitelerindeki bilgiler, ürünler ve hizmetler hiçbir şekilde denetlenmemektedir ve 'olduğu gibi' yayınlanmaktadır. Sitedeki bilgilerin güvenirliğine, zamanında olmasına, kesinliğine ve doğruluğuna dair bir garantimiz yoktur ve sayfamızda yayınlanan malzemelerden herhangi bir sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Size ulaştırılan epostalarda ve internet sayfasında reklam yayınlanabilir. Üye bilgileriniz sizin zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun içerik, hizmet ve reklamları size ulaştırabilmemiz ve istatistiki raporla oluşturabilmek amacıyla kullanılabilir. Sayfada yayınlanan genel istatistik sonuçları reklam verenlere paylaşılabilir.

Unisbul.com, uygun olmadığına karar verdiği her tür bilgiyi ve malzemeyi, değiştirme, yayınlamayı reddetme ya da yayından kaldırma hakkını elinde tutar. Gerekli durumlarda yanıt vermek için her türlü bilgiyi açıklama hakkı her zaman Unisbul.com da saklıdır.

Eposta adresiniz ve kişisel bilgileriniz izniniz olmadan üçüncü şahsılarla paylaşılamaz ancak resmi makamlardan üyeye yönelik suç duyurusu yada resmi soruşturma talebi gelmesi halinde veya üyenin sitenin çalışmasını engelleyecek herhangi bir elektronik sabotaj ve/veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde üyelik bilgilerinizin açıklanma hakkını Unisbul.com sitesi kendinde saklı tutar.

Üyelikten çıktığınız an sistemdeki kayıtlı bilgileriniz durdurulacaktır, ancak yasal bir takip için geçmişteki kayıtlarınız Unisbul.com tarafından saklanabilir.

Bireysel Üyeler için verilen hizmetler, ilgili bölümde aksi belirtilmediği sürece, ücretsizdir. Yalnızca aşağıdaki durumlarda, Unisbul.com Üye'nin Siteyi kullanımını engelleyebilir, bu sebeplerle doğabilecek tüm sorumluluk ile 3. kişiler veya yetkili merciler tarafından Unisbul.com'a karşı ileri sürülebilecek tüm iddia ve talepler için Unisbul.com'un Üye'ye rücu hakkı saklıdır.

kullanim sartlari
Yanlış, eksik, yanıltıcı, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri ve uygun olmayan fotoğrafları içeren özgeçmişlerin siteye kaydedilmesi,
kullanim sartlari
Başka özgeçmiş bilgilerine ulaşma ve kullanma çabaları ile sitenin genel güvenliğini tehdit edici, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek girişimlerde bulunulması,
kullanim sartlari
Özgeçmiş dışı bilgilerin; özel veya genel duyuruların, reklam ve pazarlama amaçlı bilgilerin kaydedilmesi,
kullanim sartlari
Üçüncü kişiler tarafından ilan edilen bilgilerin silinmesi veya değiştirilmesi,
kullanim sartlari
Kurumlar tarafından ilan yayınlama ve özgeçmiş arama fonksiyonlarının sitenin amacı dışında kullanılması,
kullanim sartlari
Sitede yer alan bilgilerin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması,
kullanim sartlari
Kullanıcı adı ve şifre gibi bilgilerin sitenin amacı dışında kullanımı veya üçüncü kişi / ve kuruluşlarla paylaşılması.
kullanim sartlari
Üye hesaplarının yetkisi olmayanlar tarafından kullanıldığını veya şifrelerinin başkalarının eline geçtiğini öğrendiklerinde bu durumu derhal hemen Unisbul.com'a bildirmeyi,
Unisbul.com'un Üyelerin şifrelerinin, Üyelik hesaplarının, kullanıcı adlarının üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilmesinden sorumlu tutulamayacağını kabul ve taahhüt eder.

İçerik Kullanımı
Unisbul.com' un içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir internet sitesinde yayınlamak veya Unisbul.com' un haberi olmadan link vermek kesinlikle yasaktır.

Üye, Siteyi kullanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Borçlar Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, hali hazırda yürürlükte olan ilgili her türlü mevzuat hükümleri ile ileride yürürlüğe girecek olan mevzuata ve Unisbul.com'un Siteye ilişkin olarak yayımlayacağı bildirimlere uymayı kabul eder. Bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Üye'ye aittir.

Unisbul.com'un Sorumlulukları
  • Unisbul.com, site üzerinde yer alan firma ve aday bilgilerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz.
  • Bu sitede yer alan bilgilerle ilgili her türlü risk kullanıcılara aittir. Site üzerinde önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan, istediği değişiklikleri yapma hakkı bizzat Unisbul.com'a aittir.
  • Özgeçmişini sitede bulunduran kullanıcı; özgeçmişinde bulunan her türlü bilginin tek sorumlusudur.
  • Unisbul.com bir işveren değildir; sitede yer alan özgeçmişler Unisbul.com'un sorumluluğu altında yer almamaktadır. İşveren firma ile kendi vasıtasıyla ilişkiye geçen özgeçmiş sahibi, bütün sorumluluğu üzerine almış olur.
  • Unisbul.com, sitenin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı konusunda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir. Eğer bu sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve/veya donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelirse firmamız bu konuda hiçbir sorumluluk yüklenmez.
  • Unisbul.com, sitenin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı konusunda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir. Eğer bu sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve/veya donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelirse firmamız bu konuda hiçbir sorumluluk yüklenmez.

     

    Bu anlaşma, Unisbul.com tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Anlaşmanın son bulması halinde, Unisbul.com ’ a erişme yetkiniz kalkacaktır. Unisbul.com den bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumluluklarınız devam edecektir.

Bu anlaşmayı sayfayı ziyaret ettiğiniz an itibariyle başladığını kabul etmiş sayılırsınız.